אודות

ענת‭ ‬כץ‭- ‬ סוכנת‭ ‬ביטוח‭ ‬המתמחה‭ ‬בתחום‭ ‬ביטוחי‭ ‬חיים‭ ‬ובריאות.

הנני‭ ‬בעלת‭ ‬ניסיון‭ ‬מקצועי‭ ‬של‭  ‬למעלה‭ ‬מ- 15 שנים‬במסגרת‭ ‬עבודתי‭ ‬עסקתי‭ ‬והתמחיתי‭ ‬בתחום‭ ‬הביטוח‭ ‬הפנסיוני‭ ‬והפיננסי‭.‬צברתי‭ ‬ניסיון‭ ‬רב‭ ‬בניהול‭ ‬תיקי‭ ‬לקוחות.

כיום‭ ‬אני‭ ‬מציעה‭ ‬שירותים‭ ‬פנסיוניים‭ ‬ללקוחות‭ ‬ישראליים‭ ‬המתגוררים‭ ‬בחו״ל,  ‬ובכך‭ ‬מהווה‭ ‬גישור‭ ‬ומענה‭ ‬לצורכיהם‭ ‬הפנסיוניים‭ ‬המיוחדים‭ ‬בשל‭ ‬המרחק‭ ‬הגאוגרפי‭ ‬מישראל. השירות‭ ‬כולל‭ ‬תמיכה‭ ‬מלאה‭ ‬בכל‭ ‬השירותים‭ ‬הפנסיוניים‭,‬ תוך‭ ‬התאמת‭ ‬הפיתרון‭ ‬לצרכים‭ ‬של‭ ‬כל‭ ‬אחד‭ ‬ואחד‭ ‬מהלקוחות‭ ‬ושימת‭ ‬דגש‭ ‬על‭ ‬האפשרות‭ ‬העתידית‭ ‬של‭ ‬חזרה‭ ‬לישראל‭.‬


גילוי נאות-
הנני סוכנת פנסיונית ולא יועצת פנסיונית כהגדרתם בחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ייעוץ, שיווק ומערכת סליקה פנסיוניים), התשס"ה-2005.
כל האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ פנסיוני או שיווק פנסיוני או תחליף להם, ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולות כאלה או אחרות או להימנעות מהן.
הנני עובדת בשיתוף פעולה עם ניר רון סוכנות לביטוח, הסוכנות בעלת זיקה למגדל, הפניקס, הראל, כלל, מנורה,
דש- מיטב, פסגות, אלטשולר שחם וילין לפידות שאת מוצריהם הסוכנות משווקת בתמורה לקבלת עמלה.
בכל עניין רלוונטי ניתן להיעזר בבעל רישיון לפי חוק העיסוק הפנסיוני, כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.